Skoči na glavno vsebino
IGRAMO SE EKOLOGIJO Natisni
Naslov podprojekta  IGRAMO SE EKOLOGIJO
 
Namen projekta
Otrokom predstavlja vsak stik z naravo neponovljivo izkušnjo, ponuja jim doživljanje, raziskovanje, ustvarjanje in iskanje rešitev. Na dolgi rok je to za otroke izkušnja, ki prispeva k razvoju njihove ekološke osveščenosti za vse življenje. Otroci spoznavajo okolje in materiale z vsemi čutili. Zelo radi se igrajo z odpadnimi materiali, ki jih je v našem okolju veliko. Preizkušajo jih na različne možne načine. Izkušnje si nabirajo tudi z ločevanjem odpadnih materialov, če jim odrasli to omogočamo in jih na to navajamo. Otroci se učijo drug od drugega in od odraslih.
Odrasli moramo biti dober zgled otrokom in potruditi se moramo, da z roko v roki po svojih najboljših močeh skupaj prispevamo k ohranjanju narave. To dejstvo nam je bilo izhodišče in obenem namen projekta v naši skupini.

images

 

 

JEDILNIK ZA DECEMBER

 

(Skupno 11 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost