Skoči na glavno vsebino

 

 Brez naslova2

 IŽAKOVCI 72a, tel. 02 541 24 73

E-naslov: enota.izakovci@siol.net

Vodja enote: Darinka Gruškovnjak

 

POSLOVALNI ČAS

od 6.00 – 15.30 ure

 


Enota “Mlinček” Ižakovci je sodobno urejen in opremljen vrtec po novo sprjetih in minimalnih tehničnih pogojih za prostor in opremo, kjer domujeta  dva oddelka: polovični oddelek 1 – 4 let in oddelek 3 – 6 let.

 

Urejen je v stavbi Doma krajanov s svojim vhodom in vsemi potrebnimi pritiklinami. Obkroža ga lepo urejeno, zasajeno in opremljeno otroško igrišče, ki poseduje tudi leseno hiško. V enoti poudarjeno živimo s projekti Eko vrtec kot način življenja, Mednarodni projekt  Fit Slovenija in Igrajmo se, spoznajmo se. Velik poudarek dajemo tudi prednostni nalogi Porajajoča se pismenost, s katero razvijamo govorno-jezikovne prvine.

V življenju enote se odražajo posebnosti okolja. Zelo prepoznavno je izročilo kraja (otok ljubezni, mlin na Muri), ki ga vpletamo v izvedbo projektov. Čutiti je posebno povezanost z vsemi delujočimi društvi.

Sodelovanje s starši je pristno, vidno pri organizaciji in izvedbi programa, praznovanj in prireditev ter sodelovanju izven okolja vrtca.

 

BIBA GRE V MLINČEK

Biba je zgodaj vstala…

in posteljo poslala.

Umila si je ušesa in zobe,

počesala še lase.

 

Potlej v vrtec “Mlinček” se podala

in prijatelje je poiskala.

So peli, rajali glasno

in bilo jim je lepo.

 

Ko obleče športne hlače,

biba dribla, brca, skače.

Zdaj po levi, zdaj po desni,

gol zabije v tekmi resni.

 

Biba vrečo z rame dala,

urno jo je odvezala.

Vsakemu je dala zrna tri,

pridite za njo še vi.

 


(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost