Skoči na glavno vsebino

vizitka 2014BIBA BUBA BAJA

PLEŠE RINGA RAJA.

MALO SEM

IN MALO TJA

NAŠA BIBA PLEŠE, RAJA,

SE IGRA.

BIBA, BUBA, BAJA.

 

 

Enota »Bibe« je bila v poletju 2008 v celoti prenovljena.

 

• Vsi prostori so na novo opremljeni, 5 oddelkov ima svoje terase, velik večnamenski porostor oz. telovadnico, ki omogoča dnevno GIBANJE neodvisno od vremena. V njem se odvijajo programi praznovanj, obogatitvene in dodatne dejavnosti, prireditve vrtca, srečanja s starši ter strokovna spopolnjevanja strokovnih delavcev.

 

 

• Centralna enota je obdana s prostranim opremljenim igriščem, katerega posebnost je ČUTNA POT. Ima veliko travnatih in nekaj tlakovanih površin, hrib in ločeno igrišče za malčke. Občasno lahko uporabljajo tudi asfaltno dvorišče, ki je drugače parkirišče in prostor za dostavo.

 

• V okviru dnevnega programa vzgojno delo izvajamo po izvedbenem kurikulumu Korak za korakom.

 

• BIBE ponujajo starejšim otrokom obogatitvene in dodatne dejavnosti: petje, ples, tuji jezik, nogomet…

 

 

 

 

 

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost